Wellness na Donovaloch

Zregenerujte svoje telo a dušu, načerpajte novú energiu v luxusne zariadenom wellnesse. Pre hotelových hostí v čase od 15:00 do 21:30 hod. je vstup do wellness zdarma. Neubytovaní hostia si môžu zakúpiť vstup do wellness v čase 10:00 - 14:00 hod. mimosezónne. Jacuzzi je pre hotelových hostí k dispozícií už od 12:00 hod. počas zimnej sezóny.
 Cenník

 

left arrow - icon

Jacuzza s protiprúdom a hydromasážou

Bazén s protiprúdom a jacuzzi v jednom umožňuje okrem relaxu aj možnosť tréningového plávania. Hydromasáž predstavuje komplexnú terapiu pre fyzickú a duševnú schránku celého ľudského organizmu, uvoľňuje stres a napätie, odstraňuje svalovú únavu a vytvára endorfíny.

Kapacita: 6 osôb

Parná sauna

Je najvhodnejšia na prečistenie pokožky, podporuje elasticitu kože a pôsobí preventívne na organizmus. Teplota sauny dosahuje maximálne 55 stupňov Celzia pri 100 % vlhkosti. Parná sauna predstavuje nižšiu záťaž na organizmus, preto sa odporúča začiatočníkom.

Kapacita: 6 osôb

Fínska sauna

Princíp sauny spočíva vo výrobe suchej sauny s minimálnou vlhkosťou. Sauna je vykurovaná kachľami s lávovými kameňmi, ktoré vytvoria teplo 90 - 100 ° C. Fínska sauna je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu.

Kapacita: 6 osôb

Tepidárium

Príjemné, útulné a tichá odpočinková miestnosť s anatomicky tvarovanými lehátkami. Správna teplota, vhodná vlhkosť vzduchu, príjemná hudba a aróma vzduchu Vám navodia skutočný relax a pomôžu načerpať nové sily.

Kapacita: 6 osôb

Uvoľňujúce masáže 

Masáž 20 min.50 min.
   
Relaxačná 18 € 32 €
Krk, šija 18 €  
     
right arrow - icon
Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..