Hotel Encián Donovaly ***

Ponúkame ubytovanie v jednom z najznámejších lyžiarskych stredísk na Slovensku, Park Snow Donovaly. Jeho jedinečná poloha v srdci Národného parku Nízke Tatry ho predurčuje na aktívny oddych, turistiku a lyžovanie. Luxusný wellness s jacuzzi a saunou, parkovanie a pripojenie na internet je pre hotelových hostí zdarma. Vonkajšie ihrisko, detský kútik či možnosť prenajať si kolobežku, alebo bicykel poteší rodiny s deťmi. Hotel je nefajčiarsky a ponúka priestor na usporiadanie konferencií, školení, alebo svadieb. Video.

Vitajte v srdci Donovál. Váš Hotel Encián ***.

 

Virtuálna prehliadka

left arrow - icon

Dvojlôžková izba štandard s manželskou posteľou

Izba je vybavená LCD televízorom so satelitom a viac než 40 programami, chladničkou, mini barom, WIFI pripojením na internet a samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.Dvojlôžková izba štandard s manželskou posteľou
left arrow - icon

Poloha v Národnom parku Nízke Tatry

Jedinečná poloha hotela v národnom parku Nízke Tatry ponúka množstvo príležitostí na šport, objavovanie prírodných krás, lokálnych pamätihodností a turistických atrakcií v jednom z najkrásnejších kútov Slovenska. Hotel je vzdialený viac ako 500 m od hlavnej cesty v tichej lokalite, s bezprostredným prístupom do voľnej prírody. Len pár metrov od hotela sú dostupné lyžiarske vleky, bežecké, turistické a cyklistické trasy. Hotel je dostupný autom, alebo autobusovou linkou z Banskej Bystirce alebo Ružomberku.