Mountain Hotel Encian – accommodation in Donovaly

Hotel Encián*** ponúka ubytovanie na Donovaloch, v komfornte zariadených izbách s najvyšším pohodlím, ktoré dýchajú trandíciou a splnia nároky i tých najnáročnejších klienov.

Wellnes v Hoteli Encián*** je pre ubytovaných hostí od 16:00 do 20:00 ZADARMO!

  • 10x dvojlôžková izba s manželskou posteľou
  • 2x dvojôžková izba s oddelenými posteľami
  • 9x trojôžková izba
  • 4x štvorôžková izby
  • Celková kapacita hotela je 67 osôb

Check-in: 14:00 / Check-out: 10:00

rooms

Double room with a double bed

The room has an en suite bathroom with a shower and toilet and is equipped with LCD TV with satellite (more than 40 channels), refrigerator, mini bar and WiFi internet connection. Number: 10

Dvojlôžková izba štandard s manželskou posteľou a balkónom

Izba je vybavená LCD televízorom so satelitom a viac než 40 programami, chladničkou, mini barom, WIFI pripojením na internet a samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Balkón s výhľadom na hory.


Double room with a double bed and a separate single bed

The room has an en suite bathroom with a shower and toilet and is equipped with LCD TV with satellite (more than 40 channels), refrigerator, mini bar and WiFi internet connection. Number: 9

Trojlôžková izba štandard s balkónom

Izba je vybavená LCD televízorom so satelitom a viac než 40 programami, chladničkou, mini barom, WIFI pripojením na internet a samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.Balkón s výhľadom na hory.
1 x manželská posteľ
1 x samostatné pevné lôžko

Double room with a double bed and two separate single beds

The room has an en suite bathroom with a shower and toilet and is equipped with LCD TV with satellite (more than 40 channels), refrigerator, mini bar and WiFi internet connection. Number: 4

Štvorlôžková izba štandard s balkónom

Izba je vybavená LCD televízorom so satelitom a viac než 40 programami, chladničkou, mini barom, WIFI pripojením na internet a samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. 
Balkón výhľadom na hory.
1 x manželská posteľ
2 x samostatné pevné lôžka

Dvojlôžková izba economy s manželskou posteľou

Izba je vybavená LCD televízorom so satelitom a viac než 40 programami, chladničkou, mini barom, WIFI pripojením na internet a samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Bez výhľadu.


Double room with twin beds

The room has an en suite bathroom with a shower and toilet and is equipped with LCD TV with satellite (more than 40 channels), refrigerator, mini bar and WiFi internet connection. Number: 2

Suite

The suite includes a shower/bath tub and toilet and is equipped with LCD TV with satellite (more than 40 channels), refrigerator, mini bar and WiFi internet connection.